Дом > Контактирајте нас
Тел : + 86-29-86105123
Факс : + 86-29-86513529
E-mail:Manager@rejeegroup.com
Адреса : Рм 10802, блок Б, Каируи зграду, Xиан економски развој Зоне, у Кини.
Менаџер

Менаџер : Ева Хуи

Емаил:Eva@rejeegroup.com

Руководилац продаје

Продаје извршни: Натали

Емаил: Natalie@rejeegroup.com

Представнику продаје

Представнику продаје: Ерик

Емаил:Eric@rejeegroup.com


Продаје представник: Винцент

Емаил:Vincent@rejeegroup.com


Продаје вести

Продаје вести: Ема

Емаил:Emma@rejeegroup.com

Продаје вести: Тхомас

Емаил:Thomas@rejeegroup.com

Афтер сале сервис

Афтер сале сервиса: Јасон.

Емаил:Jason@rejeegroup.com


Афтер сале сервиса: Кевин.

Емаил:Kevin@rejeegroup.com


Стручни штаб

Техничког особља: Алан

Емаил:Technical@rejeegroup.com


Благајник

Благајник : Јулиа

Емаил:Julia@rejeegroup.com




Производи